Pozostałe

Laweta Cieszyn

Off

Jak poradzić sobie po wypadku drogowym?
Nieszczęśliwe wypadki samochodowe są chlebem dziennym, wobec tego należałoby będzie starać się zawsze posiadać w wozie druk oświadczenia wypadku. Dzięki niemu będziemy mogli wszystko ustali, cały przebieg danej kolizji, jak i wyznaczyć uczestników takiego wypadku samochodowego. Wypada niemniej jednak zwrócić szczególną uwagę na wiadomości, jakie powinno posiadać oświadczenie o okolicznościach zdarzenia. W nim ma obowiązek być zawarty opis miejsca zdarzenia-czyli skrzyżowanie, ulicę, nr mieszkania. Poza tym wypada zaprezentować nim dokładne dane kierowcy. W szczególe PESEL, adres, imię i nazwisko, odmianę prawa jazdy. Istotne są też dane identyfikujące auta, czyli numery rejestracyjne. Jeśli przydatna jest pomoc drogowa – zajrzyjcie na https://pomocdrogowacieszyn.pl/. Poza tym musimy zadbać o to, żeby na oświadczeniu znajdowały się numery polisy, jak oraz nazwa ubezpieczyciela, opis uszkodzenia aut, data, numer oraz organ wydający prawo jazdy. Na takim oświadczeniu wskazujemy także osobę, która ponosi winę za wydarzenie. W razie jakichkolwiek niejasności powinniśmy postarać się o wezwanie policji.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Konsolidacja kredytów

    Zaciągając debet musimy zwrócić szczególną uwagę na jego koszt. Jasne jest to, ze jeśli decydujemy się na użyczenie dewiz od instytucji finansowej powinniśmy oddać znacznie więcej niż użyczyliśmy. Takie są zasady. Każdy kredyt jest oprocentowany. I nie jest ważne, jaki jest to kredyt – lub jest to kredyt hipoteczny, gotówkowy, legendarna chwilówka lub kredyty konsolidacyjne….

  • Biuro rachunkowe Katowice

    W jednostce gospodarczej, lub ewentualnie innej placówce, w jakiej prowadzi się księgowość, są również uprawnione do tego osoby. To one trzymają rękę na pulsie, dbają o kontakty, umowy, pieniądze. Nieraz bywa nawet, że sam kierownik, czy prezes nie mają pojęcia o tym obliczu swojej korporacji. Jedyną okazją, kiedy cały zespół pracowników, właścicieli, czy współudziałowców w…